Креативний дизайн полиць для книг.

Незвичайний та оригінальний дизайн полиць для книг – улюблена тематика багатьох світових дизайнерів. Майстри часто відходять від стандартного сприйняття книжкової полиці та наповнюють її новим змістом з унікальним дизайном. Мабуть, про функціональність та зручність використання деяких дизайнерських полиць можна подискутувати, але що незаперечно, так це свобода фантазії та повний креатив! Давайте подивимося 5 цікавих варіантів книжкових полиць від світових дизайнерів меблів.

Книжкова вішалка

Студія Dede Dextrous Design відійшла від традиційного сприйняття способу зберігання книг та запропонувала нову систему — Fa.B книжкову шафу. Хоча зі стандартною шафою у них лише одне спільне – вішалки! Така книжкова вішалка може виконувати функцію пересувної ширми у кімнаті. Кишені виготовлені з пилевідштовхувального матеріалу для захисту книг.

креативний дизайн полиць для книг - книжкова вішалка

креативний дизайн полиць для книг - книжкова вішалка

Полиця із закладками для книг

Дизайнер Jakob Jorgensen розробив креативний дизайн полиць, які поєднують закладки для книг, вішалки і рухливі елементи. Його полиця Poet`s Book Hanger припускає, що користувач вішатиме книгу на тонку планку, яка буде закладати на потрібній сторінці. Усі елементи книжкової полиці вільно рухаються праворуч – ліворуч. Детальніше про полицю - закладку читайте тут.

книжкова полиця - закладки для книг

Ще один варіант вішалки – закладки для книг

книжкові полиці - вішалки

Абажур - закладка для однієї книги

Молоді голландські дизайнери створили стельовий світильник, абажуром для якого є книга. Основа лампи у вигляді круглого бруска виготовлена зі світлої деревини берези. З боків світильника у вигляді дерев'яного круглого бруска з лампочкою розташовані крила з міді, які й утримують книгу в розкритому стані, немов дах будиночка. Докладніше про унікальний дизайн світильника з книги читайте тут.

світильник booklamp

абажур із книги

Книжкові полиці з книг

Цікаве застосування старим книгам пропонує американський дизайнер Jim Rosaneu. Він створює унікальну колекцію предметів інтер'єру із книг. У серію входять не лише книжкові полиці, а й книжкові шафи, вішалки, столи та стільці зі старих книг. Дизайнер часто підбирає тематичні книги, назва яких формують свою історію на певну тематику.

книжкові полиці з книг Jim Rosenau

книжкова полиця з книг із віночком

книжкові полиці з книг із вішалкою

Ще роботи дизайнера дивіться під катом.

Інші варіанти дизайну полиць із книг:

книжкові полиці з книг дизайн полиць з книг

Крісло з полицями для книг

Відмінна ідея – поєднати книжкові полиці та крісло. Можна діставати книги, не встаючи з м'якого сидіння. До того ж такий предмет меблів допомагає економити простір у маленькій кімнаті.

крісло з книжковими полицями крісло з полицями для книг крісло з книжковими полицями

Книжкові полиці у вигляді букв

Досить популярний напрямок у дизайні полиць для книг – робити полиці у вигляді букв. Як правило, слова пов'язані з читанням (Читати - Read, Книги - Books і так далі).

оригінальні книжкові полиці у формі букв дизайн полиць для книг у вигляді букв полиці у вигляді букв книжкові полиці у вигляді букв оригінальні книжкові полиці у вигляді букв дитячі книжкові полиці у вигляді букв незвичайний дизайн книжкових полиць

Книжкові полиці зі столиків

Цікавий проект кількох дизайнерів - стелажі або полиці у вигляді журнальних столиків, що стоять один на одного. У ряді моделей - це просто ілюзія, але є і варіанти, що включають справжні столи

полиці з частин журнальних столиків полиці зі старих журнальних столиків

Дизайн полиць для книг незвичайної форми.

Настінні полиці для книг або книжкові стелажі можуть мати зовсім незвичайні та нестандартні форми-у вигляді дерева, спіралі, колеса, карти світу тощо. Фантазія дизайнерів надихає створення абсолютно унікальних книжкових полиць.

книжкові полиці незвичайної форми

Ідея дизайну книжкового стелажу The Wisdom Tree навіяна біблійною історією про заборонене дерево, що дарує знання. Автор концепту – Jordi Mila з Іспанії. Поруч із книгами дуже в тему виглядатимуть яблучка райського саду!

креативний дизайн полиць у вигляді дерева

Alexi McCarthy змайстрував кумедну систему полиць для зберігання книг і речей у вигляді стилізованої мордочки людини, що сміється. Залежно від того, що ви покладете, на яку полицю та в якому порядку, ви створите різні вирази обличчя та зачіску.

креативний дизайн полиць для книг

оригінальні книжкові полиці

Ну і ще кілька прикладів оригінального дизайну полиць для книг від різних майстрів:

книжкові полиці з місцем для сидіння незвичайні книжкові полиці у вигляді дерева книжкові полиці у вигляді дерева книжкові полиці у вигляді карти оригінальний дизайн полиць для книг у вигляді спіралі дизайн книжкових полиць закругленої форми дизайнерські книжкові полиці книжкові полиці - колесо оригінальний дизайн книжкових полиць

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *