Дизайнерський кондиціонер Cooper&Hunter серії VIP

Представляємо вашій увазі дизайнерський кондиціонер Cooper&Hunter у золотому кольорі. Це сучасне обладнання є тепловим насосом, який забезпечує максимальний комфорт як в зимову, так і в літню пору року. Йому зовсім не важливо за якої температури працювати, хоч +40 або -30 градусів - «золотий» кондиціонер зробить температуру у вашому житлі комфортною і буде її підтримувати потрібний час.

Сучасний дизайн технологічного пристрою від компанії Cooper&Hunter відмінно підходить для різноманітних приміщень і впишеться в будь-який інтер'єр. Дана модель серії VIP представлена в золотому кольорі, проте за бажання можна пофарбувати кондиціонер у будь-яке інше нестандартне забарвлення, наприклад під колір шпалер.

Побутові кондиціонери Cooper&Hunter типу «повітря-повітря» мають низку незаперечних переваг:

  • висока енергоефективність;
  • розширений температурний діапазон;
  • передові функції для стабільної роботи у найхолодніших умовах.

Такі технологічні пристрої чудово показують себе не тільки як додаткове джерело обігріву в зимовий час, але й чудово охолоджують приміщення спекотним літом.

Що ще з технічних особливостей кондиціонерів Cooper&Hunter серії VIP Inverter варто відзначити:

  • функція захисту від замерзання приміщення – пристрій самостійно підтримуватиме температуру +8 градусів, споживаючи при цьому мінімальну кількість електроенергії;
  • Wi-Fi для керування кондиціонером через смартфон чи планшет;
  • Ширококутні жалюзі, що охоплюють все приміщення у режимі автоматичного розподілу повітря;
  • Нова технологія очищення повітря під назвою «Холодна плазма» — це фільтр, який позбавляє повітря, що проходить від побутового пилу, бруду, бактерій, вірусів і навіть запахів.

Мимо всього перерахованого, відмінною рисою кондиціонера компанії C&H, є пульт дистанційного керування з радіоканалом, завдяки якому приладом не обов'язково керувати безпосередньо з близької відстані. На додаток до цього, як уже говорилося раніше, є можливість керування через гаджети за допомогою Wi-Fi.

Нижче ви зможете переглянути відео роботи цього високотехнологічного та енергоефективного обладнання з гарним дизайном від компанії Cooper&Hunter.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *