10 ідей декорування стін

Що потрібно для простої, недорого та швидкої прикраси порожніх стін вашої квартири? Настрій, натхнення, кольорові рамки і все-що-під-руку-трапиться! А трапиться нам під руку сьогодні таке:

1. Підставки під чашки у рамці

підставки під чашки, декор стін

Перетворіть картонні підставки під чашки на сучасне мистецтво. Приклейте цікаву або пам'ятну підставку на кольоровий картон та помістіть у рамку під скло. Таким чином, можна створювати цілу галерею.

2. Вінтаж

vintage фотографії, декор стін своїми руками

Використовуйте вінтажний посуд та інші антикварні предмети як рамки для таких самих старих сімейних фотографій. Архівні фото можна відсканувати, обробити у Photoshop, змінити колірне рішення, контрастність, яскравість, розмір та роздрукувати. Закріпіть фотографію на тарілці, таці або дзеркальці просто клеєм або за допомогою техніки декупажу. Також можна скористатися послугами фірм, які пропонують друк на різних предметах та посуді.

3. Стельові розетки

розетки на стіні, ідеї декору для дому своїми руками

Виберіть у магазині кілька цікавих форм поліуретанових розеток, які використовуються, як правило, для окантування люстри на стелі. Надайте розеткам різні відтінки, які більше підходять під колірне рішення інтер'єру вашої кімнати і приклейте на стіну рідкими цвяхами.

4. Перетворення підносів

піднос-рамка, декор кухні

Перетворіть металеві таці та листи для випікання у простий та зручний декор для стін кухні своїми руками. Просвердліть дві невеликі дірочки з протилежних боків підносу, пропустіть крізь отвір дріт, один кінець закріпивши, а на другий кінець одяг затискач — крокодил (який можна придбати в будь-якому магазині електротехніки). Теж саме проробіть з іншим отвором у деку. Таким чином ви отримаєте функціональну рамку – тримач для картинок, фотографій чи рецептів!

5. Порожні рами

порожня рама, декор стін своїми руками

Порожні рами допоможуть надати потрібного акценту зображенню або деталі на стіні. Сама картина не обов'язково повинна точно відповідати розміру рами, така навмисна неохайність надає особливого стилю інтер'єру кімнати.

6. Старі віконниці

віконниці, ідеї для дому

Дайте нове життя віконним віконницям, що вийшли з моди. Упорядкуйте антикварну частину екстер'єру будинку, пофарбуйте, при бажанні покрийте лаком або, навпаки, ще більше зістарте і повісьте віконниці горизонтально на стіну. У віконниці можна вставляти фотографії, вирізки з газет та журналів та смішні записки коханій людині!

7. Номерні знаки як декор стіни

номерні знаки, декор своїми руками

Додайте на голі стіни вашої кімнати трохи духу авантюризму, подорожей та доріг. Зберіть старі номерні знаки різних країн, прикрутіть їх до аркуша фанери і повісьте всю композицію на стіну.

8. Ляльковий одяг

ляльковий одяг, ідеї декору для дому своїми руками

Якщо ви колекціонуєте ляльок або самі займаєтеся виготовленням авторської ляльки, то така ідея декору стін вам сподобається. Виберіть кілька цікавих суконь та лялькових костюмів та помістіть їх у рамку під скло. Використовуйте двосторонній скотч, щоб прикріпити одяг до картонної підкладки, або обережно прихопіть нитками в кількох куточках. Фон нехай буде веселий та яскравий.

9. Яскраві фарби

декор стін своїми руками

Якщо ви хочете мати вдома твір Енді Воргола, але дуже бентежить позамежна ціна - не біда, зробіть своїми руками не менш шедевральний графічний колаж. Спочатку пофарбуйте на стіні квадрат у колір, який контрастує із кольором інших стін у кімнаті. Потім виріжте із тонкого пінопласту дев'ять рівних квадратиків або купіть маленькі підрамники у художній крамниці. В якості основних зображень виберіть графічні листівки, картинки з журналів, або самі створіть векторний малюнок у графічному редакторі, роздрукуйте та приклейте до пінопласту чи підрамника. Головне - яскраві насичені фарби та геометричні форми та об'єкти. Ну чи ніжні квіткові візерунки і східні орнаменти — що ваша душа забажає!

10. Фото полички

полички, декор стін

Необов'язково свердлити стіни та забивати цвяхи, щоб повісити рамку із фотографією. Купуйте в стельовому магазині широкий багет і рідкими цвяхами приклейте до стіни у вигляді полички для фотографій і малюнків.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *