Як швидко облаштувати на дачі повноцінний душ

Душ на дачі – це не розкіш, а потреба, особливо в умовах сильної спеки. Завдання вирішується легко та швидко завдяки встановленню спеціальних пластикових кабін.

Літня душова кабіна для повноцінних водних процедур

Пластикові душові кабіни для дачі – це зручність та комфорт. Конструкція легко встановлюється, не вимагаючи складних монтажних робіт. Матеріал ідеально підходить для експлуатації в умовах постійного контакту з вологою – пластик не іржавіє та не набухає від впливу води, тому такі душові кабінки служать набагато довше, ніж дерев'яні чи металеві аналоги.

Інші переваги

  • Автономна робота – немає потреби у підключенні кабіни до центрального водопостачання.
  • Захист від сонячних променів – пластик стійко витримує вплив ультрафіолету.
  • Вологостійкість - Піддон кабінки обробляється спеціальним просоченням, що відштовхує вологу.
  • Зручність в експлуатації – можливість приймати душ у будь-який час та у комфортних умовах.

Пластикові кабіни – це один із найпростіших, доступних та швидких способів облаштувати на дачі повноцінний душ. Після встановлення конструкції ви зможете в будь-який час приймати водні процедури, змиваючи з себе бруд та піт, а також просто охолоджуючись у спеку.

Як замовити

У продажу представлені укомплектовані мобільні кабінки з універсальним типом підігріву води від сонячних променів або електромережі. Якщо плануєте купити душ для дачі, зверніться до спеціалізованої компанії, що надає повний комплекс послуг – продаж та доставка конструкцій за вказаною адресою. Попередню інформацію можна дізнатись на сайті постачальника.

Комплектація кабінок та рекомендації щодо вибору літнього душу

Купуючи літній душ, ви отримуєте повністю готову до експлуатації конструкцію, що включає:

  • бічні та задні стінки;
  • міцні двері;
  • двосхилий дах;
  • пластиковий бак;
  • тен для нагрівання води.

У комплектацію входять гачки, щоб користувачі могли вішати на них одяг, рушники та інші речі, необхідні під час водних процедур. Також комплект включає замок і лійку.

Пластикові кабінки встановлюються не тільки на дачі, але і на інших об'єктах, де потрібно створити умови для прийняття душу в умовах відсутності центрального водопостачання - будівельні майданчики, заміські будинки, вахтові селища і т.д. складе праці. Точні розміри та інші характеристики літнього душу можна дізнатися на сайті магазину.

Насамкінець додамо, що створення умов, що дозволяють приймати водні процедури на дачі, не вимагає високих витрат, достатньо вибрати відповідний варіант душової кабінки.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *