Як вибрати мережевий шуруповерт?

Ремонтні роботи, які проводяться з використанням мережевого шуруповерта проходять швидше, простіше і з високою продуктивністю, ніж при використанні ручного інструменту. Електроінструмент, що працює від мережі 220 Вольт, не потребує підзарядки, на відміну від акумуляторних моделей.

Основні види шуруповертів мережевих

У продажу пропонується чотири види електроінструменту:

 1. Ударний.
 2. Стрічковий.
 3. Класичний ненаголошений.
 4. Дрель шуруповерт.

Ударні моделі іноді називають імпульсним, зусилля в даному випадку це високочастотні удари. Вони мають характерний високий крутний момент, що становить близько 250 Нм. Інструмент зручний в процесі використання, так як знижує навантаження на кисть руки майстра в процесі монтажу шурупів та інших робіт.

Дриль-шуруповерт має додаткову опцію – функцію дриля зі збільшеною кількістю обертань. Стрічковий пристрій заряджається стрічкою з металовиробами. Модель використовується під час проведення професійних робіт, а також під час проведення домашніх ремонтних робіт. Класична ненаголошена модель не має додаткових функцій і може бути використана як у професійній, так і в побутовій сфері.

Особливості форми корпусу

Високопродуктивний шуруповерт мережевий може бути неоднаковим формою корпусу залежно від модифікації інструмента. У продажу зустрічаються три різновиди:

 1. Пістолет.
 2. Класична форма.
 3. Т-подібна конструкція.

Пістолет — це мережевий шуруповерт, що продається в недорогому сегменті. Модель зазвичай виготовляється у пластиковому корпусі, а вал двигуна змонтований безпосередньо до патрона. Основний недолік модифікації полягає у необхідності докладати неймовірні зусилля, вдавлюючи елементи кріплення силою при закручуванні. Пластик перегрівається, тому пістолет використовувати довго не рекомендовано.

Т-подібний прилад припускає, що рука майстра знаходиться ближче до центру корпусу. Конструктивно модель досить зручна та ергономічна. Не доводиться використовувати надмірні зусилля при вкручуванні металовиробів.

Класична форма корпусу мережевого шуруповерта передбачає, що модифікація професійна і підходить для складних робіт.

На що звертати увагу при покупці?

 1. Підбираючи відповідний мережевий шуруповерт, майстер повинен звертати найпильнішу увагу на потужність інструменту. Оптимальна потужність – 500 Втк, чого достатньо для побутової експлуатації електроприладу. Вищі показники вказують на професійну приналежність інструмента.
 2. Також звертаємо увагу на момент, що крутить, зусилля біти, що діє на металовироби при закручуванні. Для побутового пристрою показник варіюється в діапазоні 10-15 Нм, професійних пристроїв до 250 Нм.
 3. При виборі орієнтуємося на зручність перемикання режимів. Обов'язково дивимося на плавність регулювання швидкості. Цей параметр особливо важливий, коли мережевий шуруповерт поєднує в собі також функцію дриля.
 4. Дуже важливий момент – наявність фіксації. Така опція обов'язково є у професійних моделях, але іноді зустрічається і в побутових.

Придбавши мережевий шуруповерт, пам'ятайте: побутовий інструмент не призначений для тривалого свердління і високих навантажень. Професійний інструмент може експлуатуватися протягом 8 годинного робочого дня без перегріву і вимушених зупинок.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *