Як вибрати швейну машинку для домашнього вжитку?

Купівля швейної машини для дому - це завжди дуже складний вибір, тому що у продажу безліч різних моделей. І якщо Ви не займаєтеся шиттям професійно, вибрати відповідний для себе виріб стає складним завданням.

Щороку виходить багато нових моделей побутових машин. Сьогодні швейні машини стали такою ж важливою технікою, як і, наприклад, пральні машини. Адже за її допомогою можна ремонтувати одяг, підшивати скатертини або штори, а це велика економія коштів.

Тонкощі вибору швейної машинки для дому

Ті, хто тільки починає займатися шиттям, часто робить помилки при виборі своєї першої швейної машинки:

  1. Хороша швейна машина має проводитися не в Китаї. Така думка у більшості користувачів склалася через те, що з цієї країни нам часто привозять товари низької якості, а тому вони впевнені, що техніка, виготовлена в Китаї, зламається або погано виконуватиме роботу. Але із відомими брендами ситуація складається інакше — у Китаї вигідно будувати заводи, адже так можна знизити вартість кінцевого продукту. Але при цьому технологія виробництва там фірмова, а елементи, що складають, привозяться з різних країн;
  2. Для використання в домашніх умовах можна вибрати найдешевшу модель. Звичайно, для зашивання дірок та підшивання штор не варто купувати професійні комп'ютерні швейні машини, які коштуватимуть досить дорого. Так, наприклад, електромеханічна швейна машина повинна виконувати до 25 різних операцій, яких буде достатньо для того, щоб повною мірою справлятися з домашніми справами.

Також багато хто впевнений, що якщо машинка буде професійною і її ціна буде високою, значить і рядки будуть рівними. Але цей момент залежить виключно від Вашого вміння шити, а також у принципі здатності навчатися даному ремеслу.

Особливі можливості швейних машин

Існують швейні машинки, які виконують функції оверлока. Він потрібний для роботи з трикотажними матеріалами. Якщо у Вас багато таких речей, варто витратитись на придбання подібної техніки. Адже набагато вигідніше купити одну універсальну модель, ніж дві різні машини.

Лапки можуть бути різні, залежно від робіт, що виконуються. Є універсальні, для пришивання гудзиків та блискавок, для створення потайного рядка. Майстрині мають колекцію даних пристроїв на всі випадки життя.

Рукавна платформа – це ще один корисний пристрій. З його допомогою Ви зможете строчити рукави або штанини по колу.

До додаткових можливостей відносяться такі корисні властивості:

  • обрізувач нитки. Наприкінці роботи Ви зможете швидко та без ножиць обрізати нитку;
  • втягувач нитки. Важливий для тих, у кого втомлюються очі чи поганий зір;
  • транспортери. Нижні просувають тканину вперед у процесі роботи, а верхні перешкоджають тому, щоб два вироби розходилися через те, що вони рухаються з різною швидкістю. Особливо це актуально з такими тканинами як трикотаж або віскоза.

Перед тим, як купити швейну машинку, Вам потрібно визначитися з тим, які завдання будуть перед нею стоять. Адже можна купити обладнання і половиною його функцій просто не користуватися, або, навпаки, придбати просту машинку, яка не справлятиметься з необхідними обсягами робіт.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *