Які види друку на футболках є?

Футболки з власними принтами та картинками вже давно перестали бути чимось дивовижним, і незмінно користуються популярністю у людей різного віку та соціальних класів. Це чудовий варіант для створення швидкого та оригінального подарунка близькому другові чи знайомому. Подібні товари часто купують для організації дівич-вечорів, тимбілдингів і навіть для дитячих свят. Але мало хто замислюється над тим, що друк на футболках вимагає спеціальних матеріалів, адже ця інформація може сильно вплинути на якість та час експлуатації одягу. Є кілька видів технологій нанесення малюнків.

Аплікація: найпопулярніша технологія

Даний метод використовується вже досить давно, але він не є одним із найпопулярніших, оскільки для виробництва необхідна кольорова плівка та певний рівень навички нанесення. З плівки вирізують необхідний малюнок або напис, а потім за допомогою термопрес фіксують на одязі. Якість малюнку в першу чергу залежить від товщини матеріалу. Найчастіше для цього використовують поліуретан або ПВХ.

Тонкий варіант виглядає максимально красиво та природно, а речі можуть витримати приблизно 50 прань, без втрати яскравості та погіршення зовнішнього вигляду малюнка. Головною перевагою даної технології є те, що використовувати його можна для будь-якої тканини, а сама картинка виходить красивою та об'ємною. Такий малюнок не псується під впливом сонячних променів та через праску.

Цифровий друк: швидко та просто

По суті це спеціальний принтер, де замість паперу використовується тканина. Найкращим варіантом є натуральні матеріали (бавовна, льон), оскільки на них фарба тримається в рази краще. Варто розуміти, що подібний метод підходить виключно для невеликих малюнків та речей, тому що принтер має певні розміри, а для того щоб малюнок був нанесений правильно, поверхня повинна бути максимально рівною.

Така техніка нанесення не відрізняється особливою якістю, оскільки фарба починає вицвітати досить швидко, а малюнок може протриматися до 20 прань. Використання праски дозволяється, оскільки фарба проникає глибоко у структуру волокон, що робить її частиною всього виробу. Сам малюнок не випирає.

Термотрансфер: дорого, але надійно

Щодо молодої техніки перенесення малюнка на тканину. У цьому випадку основним матеріалом є спеціальний трансферний папір, на якому знаходиться необхідне зображення або текст. За допомогою термопресу малюнок наносять на потрібну річ. Це досить непоганий варіант, який гарантує збереження яскравості принта протягом тривалого часу навіть при частому пранні. Крім цього, дана технологія може застосовуватися до різних тканин, без строгих обмежень. Головним недоліком методу є те, що для його використання необхідне спеціальне обладнання та вміння ним користуватися.

Варто уважно вивчати цю інформацію перед покупкою, щоб отримати винятково приємні емоції після отримання замовлення.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *