Як правильно вибрати сережки з дорогим камінням у подарунок?

Більшість чоловіків зараз у пошуку якихось цікавих подарунків для своїх других половинок, бо 8 березня вже не за горами. Ми вважаємо, що немає нічого кращого, ніж ювелірні прикраси. Дарувати обручку не завжди доречно, тому що дівчина може розцінити це як пропозицію. Красиві сережки з дорогим камінням - Це ідеальний варіант. Але щоб догодити, потрібно орієнтуватися на смаки дівчини, колір її зовнішності і так далі. Тут є багато нюансів. Щоб вам було простіше визначитися, ми підготували пару порад щодо вибору ювелірних прикрас у подарунок.

Сережки з діамантами.

Не дарма кажуть, що найкращі друзі дівчат це діаманти. Будь-які сережки з діамантами стануть ідеальним подарунком на 8 березня. При виборі таких прикрас потрібно орієнтуватись на свій бюджет. Якщо ви готові витратитися, то серед діамантів особливо цінуються бездоганно прозорі та чисті камені. Це природні, а чи не штучно вирощені матеріали. Зверніть увагу на авторські прикраси, що випускаються в обмеженій кількості. Такі сережки сподобаються будь-якій дівчині та займуть гідне місце у її колекції.

Сережки за формою обличчя

  • Квадратна особа. Це означає, що лоб та нижній кут щелепи мають приблизно однакову ширину. Дівчатам з різкими рисами обличчя потрібно згладити кути, візуально врівноваживши овал сережками-кільцями або іншими округлими формами. Також радимо звернути увагу на сережки-гвоздики, вони йдуть абсолютно всім. Спробуйте взяти хитрістю та з'ясувати у дівчини, що їй більше подобається. Можна сказати, що друг доглядає подарунок своїй дружині або просто ненароком завернути в ювелірний магазин, щоб поміряти сережки. Завжди можна зробити так, що дівчина не здогадається про подарунок, зате з вибором ви не помилитеся, якщо отримаєте схвалення.
  • Кругла (широка) особа. Тут зворотний ефект: потрібно постаратися виділити вилиці та підкреслити рівні лінії на обличчі. Такій дівчині чудово підійдуть подовжені сережки з геометричних фігур (ромбів чи квадратів).
  • Трикутне обличчя. Наше завдання полягає в тому, щоб відвести увагу від великого чола та врівноважити вузьку нижню частину обличчя. Такий тип обличчя прикрасять невеликі сережки-гвоздики або мініатюрні каблучки.
  • Вузьке обличчя. Рекомендуємо вибирати сережки з масивним камінням, які тільки підкреслять крихкість жіночої фігури.
  • Овальне обличчя. Це ідеальна форма обличчя, до якої підходять будь-які сережки.
Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *