Ювелірні браслети для жінок – найкращі «друзі» після діамантів

Жінки люблять браслети. І це не лише зараз простежується така модна тенденція. З давніх-давен вони прикрашали зап'ястя милих дам. Правильно обраний браслет — це вишукана прикраса, яка демонструє смак власниці та її ювелірні уподобання. Чи завжди доречно його носити, з чим можна комбінувати, на зап'ясті має бути лише один виріб або припустимо кілька — питання, на які відповіді залежать від обстановки, часу та стилю. З упевненістю можна сказати лише одне — браслети прекрасні і вони завжди варті жіночої уваги.

Особливості вибору розміру

Блиск дорогоцінних металів привертає увагу, а інкрустація камінням підкорює красою. Такі браслети здатні прикрасити будь-яку руку. Ви можете підібрати модель для носіння на кожен день або для особливих випадків, під стиль гардеробу і навіть просто під настрій. У будь-якому випадку все виглядатиме чудово. Запорука комфортного носіння красивого браслета полягає у виборі правильного розміру. Погодьтеся, що прикраса, що злітає з руки, не принесе задоволення, як і зайво туге. Отже, кілька простих кроків для визначення розміру:

  1. Виміряйте м'яким сантиметром зап'ясток.
  2. Додати до отриманого результату 1-1,5 см.
  3. Між браслетом та зап'ястям повинен поміщатися палець.

Як підібрати браслет за формою та стилем

Вишукані ювелірні браслети жіночі вражають різноманітністю. На кожен день краще вибирати класичні вироби. Для вечірніх виходів у світ (ресторани, театри, вечірки, перфоманси) підійдуть браслети з камінням. А ось питання масивності прикраси – це вже справа смаку, хоч невеликі рекомендації є. Для власниць тонкої кисті підходять практично всі види браслетів, але надто великі за формою та шириною порушать гармонію делікатності образу. А ось для жінок з більшими зап'ястями вони підійдуть ідеально.

Як правильно носити золотий браслет

Почнемо з того, що золото вже приносить в прикрасу ноту шляхетності та вишуканості. І це стає основною рисою прикраси. Браслет із дорогоцінного металу не варто комбінувати з біжутерією. Навіть срібло не буде доречним на одному зап'ясті із золотою прикрасою. Можна носити кілька браслетів одночасно, якщо вони поєднуються за стилем. Вміння підбирати такі комбінації допоможе урізноманітнити образ, роблячи його динамічнішим.

Браслет не рекомендується носити зі спортивним одягом, з сорочками та піджаками з довгими та широкими рукавами. В ідеалі зап'ястя має бути вільним від одягу. У цьому випадку ювелірна прикраса привертатиме увагу і сяятиме, виконуючи своє основне призначення. Золотий браслет – найкращий подарунок для душі та поповнення особистої колекції виробів із дорогоцінних металів.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *