Сніговик своїми руками з фетру та п'яльців

Пяльці - зручне пристосування для вишивання, знайоме всім рукоділкам.

Зазвичай після закінчення вишивки п'яльці знімають, але в нашому новорічному виробі вони стануть головним елементом усієї конструкції. Отже, круглі п'яльці побільше і поменше, різнокольорові шматки фетру (білий або блідо-блакитний обов'язково), клей, ножиці, стяжки — ось усе, що потрібно для того, щоб зробити новорічну прикрасу сніговика.

новорічна прикраса сніговик із п'яльців

Для цього часу та зусиль знадобиться майже нічого, а в результаті вийде велика декоративна прикраса, якою можна прикрасити двері або інтер'єр квартири до зимових свят.

матеріали для сніговика своїми руками

Візьміть білий фетр і розтягніть його на п'яльцях. Замість фетру можна використовувати будь-яку світлу тканину, зокрема канву для вишивання.

новорічна прикраса сніговик своїми руками

Обріжте краї тканини якомога ближче до п'яльців. Для надійності можна краї підвернути та приклеїти (пришити) до зворотного боку.

новорічна прикраса сніговик своїми руками

Стяжками, нитками або клеєм з'єднайте два кільця разом. Переконайтеся, що кріплення надійне і п'яльці не рухаються відносно один одного. Шарф сніговика прикриє місце з'єднання голови та тулуба. Якщо ви робите традиційного сніговика з трьох частин, то так само з'єднайте ще одні п'яльці, замаскувавши місце кріплення поясом.

майстер-клас новорічна прикраса сніговик

Виріжте простий шарфик із кольорового фетру, додавши по краях бахрому. Оберніть їм шию сніговика, приклеївши в кількох місцях.

сніговик на п'яльцях

Виріжте капелюх, кілька чорних кружечок для рота та очей, а також помаранчевий трикутник для носа-моркви. Приклейте деталі до голови. Також мордочку сніговика можна вишити хрестиком або простими стібками. Особливо це зручно, якщо ви використовуєте канву.

сніговик своїми руками на п'яльцях

Весела новорічна прикраса сніговика готова радувати оточуючих! За бажання іграшку можна ще більше прикрасити, зробити руки з мітлою, об'ємний ніс — конус і т.д. Але це залишається на ваш розсуд за рамками майстер-класу.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *