Три цікаві інтер'єри маленьких квартир 50-70 кв.м.

Категорія "Маленькі квартири" американського конкурсу Small Cool включає квартири площею до 70 кв. Сьогодні подивимося інтер'єри трьох різних квартир: жіночої зі стелажами до стелі, чоловічої холостяцькій з дуже незвичайним планом та лофт дівчини — рукоділки.

Maureen із міста Denver, штат Colorado, мешкає у невеликій сучасній квартирці площею 59 кв.м.

«Що вам найбільше подобається у вашій квартирі?»

Стелажна система від підлоги до стелі з білої глянсової деревини тягнеться вздовж усієї вітальні і створює широке місце для зберігання речей, одночасно привертаючи увагу і будучи центральним елементом кімнати.

«Що стало головним викликом у ремонті та декорі квартири?»

Дров'яна піч у кутку вітальні займала цінні квадратні метри і була великою складністю обіграти її присутність не на шкоду іншій обробці.

Результат старань вийшов дуже просторим та світлим:

maureen-little-01 maureen-little-02 maureen-little-03 maureen-little-04 maureen-little-05 maureen-little-06

Rob холостякує у містечку Grand Rapids, штат Michigan, у квартирі 64 м? з дуже незвичайним плануванням. По суті, це одне велике приміщення, де житловий простір розташований по периметру, навколо санвузла, шаф та кухонних меблів.

«Що вам найбільше подобається у вашій квартирі?»

Моя квартира мала власний характер та неповторний стиль ще до проведеного ремонту. Високі стелі, дві стіни повністю у вікнах, цегляні стіни та дерев'яні перекриття з часів будівництва будинку.

«Що стало головним викликом у ремонті та декорі квартири?»

У маленькому містечку складно знайти прикольні, цікаві предмети інтер'єру, до того ж фінансово доступні. Так що знайти оригінальні меблі та декоративні елементи, які мені подобалися та були по кишені, підходили до стилю приміщення і не виглядали б незначними на тлі високих стель – це було справді складне завдання.

А як впорався із завданням Rob – у галереї нижче.

rob-little-01 rob-little-02 rob-little-03 rob-little-04 rob-little-05 rob-little-06

Susan з Amherst, Massachusetts, живе в лофті площею 65 м². Лофт у котеджіце другий поверх відкритого плану над вітальнею зі спальним місцем.

«Що вам найбільше подобається у вашій квартирі?»

Багато речей, які я дуже люблю в моєму будинку: велика кількість світла, високі стелі, як у соборі, поверх відкритого планування, тихі сусіди. Мій будинок — бік дуплексу в районі дерев'яних будинків різних розмірів: від чотириспального будинку для великої родини до невеликих лофтів, в одному з яких я живу. Мені вдалося організувати простір на окремі функціональні зони: кухня, їдальня та робоче місце – внизу, а спальня та ванна – нагорі лофта.

«Що стало головним викликом у ремонті та декорі квартири?»

Мені б хотілося мати художню студію та швейну майстерню, де я могла б зробити творчий безлад та просто залишити його. У мене є гарне робоче місце, просто воно трохи тісно. Часто доводиться працювати за обіднім столом… Я іноді розриваюся між задоволенням від творчого безладдя та спокоєм упорядкованого гарного будинку.

susan-little-05 susan-little-01 susan-little-02 susan-little-03 susan-little-04 susan-little-06

Рекомендуємо: для створення неповторного стилю в інтер'єрі будь-якого приміщення часто досить змінити один з основних елементів декору. Індивідуальним рішенням є цікаві оригінальні шпалери, наприклад, реалістичні шпалери на замовлення. Вибір зображення настільки великий, що ви точно зможете підібрати та купити фотошпалери для будь-якої кімнати – дитячої, вітальні, кухні. Джерело: https://www.art-oboi.com.ua/photooboi-interior.html

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *