Як зробити раму для аерофітів

Сьогодні ми пропонуємо зробити своїми руками просту раму для аерофітів в еко-стилі. Зусиль багато не вимагатиме, а результат буде тішити довгий час.

як зробити раму для аеерофітів

Аерофіти - повітряні рослини, яким не потрібний ґрунт. Такі рослини просто знахідка для тих, у кого немає часу доглядати за квітами і поливати їх. Більш того, аерофіти можна розмістити скрізь: на будь-якій полиці, виступі, ніші, у будь-якому контейнері чи посудині. Все, що знадобиться для довгого життя рослин – достатня вологість повітря. Іноді можна обприскувати їх водою з пульверизатора, якщо помітите, що аерофіти потребують вологи.

Зміст:

 1. Інструменти та матеріали.
 2. Як зробити раму для аерофітів: хід роботи

Інструменти та матеріали:

 • дерев'яні пяльця для вишивання, круглі, більші та менші;
 • 3 багаття з берези (або три зрізи дерева невеликого діаметру);
 • мох сфагнум у пакеті (сухий стабілізований мох);
 • сукуленти або аерофіти на вибір;
 • гарячий клей (клейовий пістолет);
 • стрічка/дріт/божевка для підвішування на стіну.

повітряні рослини в рамі із п'яльців

Як зробити раму для аерофітів: хід роботи

? Крок 1. Склейте клеєм два п'ялки. Обруч маленького діаметру можна розмістити як по центру, так і зрушити трохи праворуч/ліворуч.

пяльця для аерофітів

? Крок 2 Наклейте шматочки дерева на місце. Одне багаття приклейте всередині меншого обруча, два інших приклейте зверху на обидва обручі, як показано на фотографії.

як зробити раму для сукулентів та аерофітів

? Крок 3 Обріжте сукуленти та аерофіти, щоб у вас були невеликі шматочки для роботи. Розкладіть їх на багаттях та обручах, щоб вони добре поєднувалися. Приклейте їх (можна використовувати скотч).

вінок для аерофітів

? Крок 4. Вставте мох по краях дерев'яних багаття і поруч з обручами, щоб приховати кінці сукулентів. Це допомагає всьому виробу виглядати більш реалістичною та зеленою. Якщо вам потрібно заправити мох між багаттям та обручем – використовуйте зубочистку.

додаємо мох

? Крок 5. Додайте стрічку до верхівки обручів, щоб повісити вінок. От і все!

аерофіти в рамі
Такий виріб може стати милим подарунком друзям та близьким. Такі оригінальні подарунки запам'ятаються надовго! Даруйте, любіть і радійте життю!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Как сделать раму для аэрофитов”

 1. elenatolina

  Чудова ідея. Для мене це нове. Все, що потрібно під руками їсти, залишилося лише придбати такі рослини. Дякую Вам за цікаву статтю.

 2. Татьяна

  Виглядає красиво звичайно. Але сукуленти загинуть. Та й аерофіти хоч і без ґрунту, але також вимагають полив та харчування. Загалом, якщо багато зайвих грошей і не шкода рослини, тоді так. А так – не доцільно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *