Фотошпалери в інтер'єрі: твої стіни мають радувати!

Мода мінлива, але в той же час циклічна. Основні тренди оформлення інтер'єру то перестають популярністю, то знову тріумфально повертаються. Фотошпалери як варіант оформлення простору будинку знову затребуваний, і на даний момент вітчизняні та зарубіжні виробника пропонують широкий вибір фотошпалер, картин та постерів.

декоративні шпалери на стіну

Люди «made in USSR» досі слово «фотошпалери» асоціюються з березками, пейзажами з річками і озерами чи репродукціями картин російських художників. У радянське такі фотошпалери з неякісною печаткою були всюди, від квартир і дитячих садків до державних установ, вносячи хоч якусь нотку кольору та радості в досить типові й похмурі інтер'єри. Але не будемо про сумне! Сьогодні фотошпалери просто вражають якістю друку, яскравістю та довговічністю, а також нескінченним вибором усіляких зображень, малюнків та графіки. Замовник може сам придумати дизайн або замовити шпалери із фотографіями родини та останнього відпочинку на морському узбережжі.

Поради щодо вибору фотошпалер

Будь-яке приміщення може бути декороване за допомогою фотобоїв. Але є кілька простих правил, яких слід дотримуватись для створення гармонійного інтер'єру.

По-перше, фотошпалери варто клеїти у приміщенні з мінімальною кількістю меблів, інакше є ризик сильно перевантажити простір. Потрібно відмовитися від інших помітних акцентів навіть на сусідніх стінах - картин, яскравих смуг шпалер, драпіровок, фотографій і т.д.

фотошпалери з кульбабою

По-друге, важливо враховувати розмір приміщення та освітлення. За допомогою арт-шпалер можна досягти приголомшливих результатів, наприклад, розширити простір, зробити стелі вище. Але при неправильному підборі зображень ефект може бути зовсім протилежним - простір стиснеться, а всі домочадці почуватимуться дуже незатишно.

Як вибрати мотив малюнку фотошпалер

У квартирах-студіях та просторих приміщеннях фотошпалери використовуються для зонування, причому в даному випадку достатньо обклеїти лише одну стіну.

Для спальні та спальної зони чудово підходять природні мотиви зі спокійним сюжетом. Гірські краєвиди, пасторальні пейзажі, квітучий сад або морське узбережжя - підійде все, що налаштовує на відпочинок та розслаблення. Такі самі мотиви можна використовувати у зонах відпочинку чи очікування громадських просторів.

фотошпалери сад

Великий вибір зображень та високоякісні  фотошпалери 3d на стіну від Walldeco зроблять інтер'єр простору справді унікальним і незабутнім.

Для невеликих кімнат добре підходять зображення, що розширюють простір, наприклад, стежка або дорога, що йде в далечінь, вуличка старого міста або сходи. Щоб приміщення стало вищим, у хід можуть йти шпалери з видами міста, хмарочосами, соборами, високими деревами тощо.

фотошпалери із зображенням нічного міста

Дитячі кімнати – простір для творчості. Герої улюблених книг, персонажі мультфільмів, звірятка і єдинороги - загалом, все, що любить ваше маля. Але варто уникати дуже яскравих та агресивних кольорів, тому що дитині буде складно розслабитись.

фотобої для дитячої

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Фотообои в интерьере: твои стены должны радовать!”

  1. Алина

    Цікава та пізнавальна стаття дякую автору.

  2. Александр

    Круті ідеї, дякую за статтю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *