Можливості використання пробкового покриття в інтер'єрі

Якщо глобально розглядати модні тренди у світі дизайну інтер'єрів, то вони зводяться до еко-тематики. Скандинавський стиль вітає використання натурального дерева, лофт не можна уявити без «голої» цегляної кладки, а справжньою гордістю бохо можна вважати макраме та різноманітність текстилю ручної роботи.

Саме цим обумовлюється зростаюча популярність пробкового покриття, яке можна використовувати не тільки як декор, але і для підлоги/стін. Корком називається подрібнена кора коркового дуба. Матеріал повністю натуральний, екологічно чистий та безпечний. На думку більшості дизайнерів, пробка для підлоги та стін підвищує ступінь звукоізоляції приміщення, має вологовідштовхувальні властивості і перешкоджає утворенню плісняви. Але чи це так насправді? Спробуймо розібратися.

Технологія виробництва

Ми вже говорили, що для виробництва пробкового покриття використовується подрібнена кора однойменного дуба. Перший плюс — технологія виробництва не шкодить довкіллю, кора вилучається без шкоди для самого дерева.

Завдяки природній пористості матеріалу він легко перетворюється на крихту, а потім проходить додаткову обробку з використанням високотемпературного режиму. Коркова стружка під тиском пресується в найтонші листи, які укладаються шарами і склеюються спеціальною смолою.

Очевидні переваги:

  • Коркова підлога дуже тепла, по ньому приємно ступати босоніж.
  • На думку багатьох учених, таке покриття має амортизаційні якості: під час ходьби по підлозі з пробки знижується тиск на хребет.
  • Матеріал абсолютно екологічний, не виділяє шкідливих випарів та не містить токсичних домішок.
  • Пробкове покриття зменшує вібрації, що є особливо актуальним для власників приватних будинків.
  • Матеріал не схильний до гниття, стійкий до утворення плісняви та грибка.

Все це не кажучи вже про естетичну складову, яка теж відіграє важливу роль. Загляньте на сайт https://viopol.com.ua/probka/, тут великий вибір варіацій пробкового покриття для підлоги та стін. Рекомендуємо звернути увагу на бренд Wicanders, він зарекомендував себе надійним виробником. Інтернет-магазин ВіоПол пропонує вашій увазі великий вибір покриття для підлоги з безкоштовною доставкою по Україні. Всі товари гарної якості та за дуже доступною ціною.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *